Hytale Türkiye Hakkında
Hytale Türkiye biz kimiz? Hytale Nedir? Hytale vs Minecraft

Hytale Nedir?

Hytale Nedir?

Minecraft 2 diyelim. Çok gelişmiş grafiklerden tutun, oyunun alt yapısına kadar uğraşılmış bir oyundur. Siz şöylede düşünebilirsiniz. Diyelim bir Modlu Minecraft oynamak istiyorsunuz, modlar son derece gerçekçi hayat ile bağlaşacak. Heh işte bu oyun Hytale'dir! Oyunun hemen hemen ne zaman çıkacağı bilinmesede, oyun sürekli yeniliklere kavuşuyor ve bunları bize, Hytale ekibi her hafta blog olarak paylaşıyor. Bizde Hytale Türkiye forumumuzda dilimize çevirerek sizler için paylaşıyoruz.


Oyuncular için en büyük nedenlerden 2 tanesi, oyunun sistem gereksimleri ve optimizasyondur. Ayrı olarakta bizim ülke çapında en büyük sorun bilgisayar sistem gereksimleridir. Herkes iyi bir sisteme sahip olmak ister. Eğer Hytale ekibi Hytale oyununun sistem gereksimlerini düşük tutabilirse, eminim ki Hytale, Minecraft'ı geçebilir.

Buraya tıklayarak, Hytale hakkında daha fazla bilgiler öğrenebilirsin!

Hytale Türkiye

Hytale Türkiye

Hytale Türkiye

Hytale'i iple çeken, oynamak için sabırsızlanan Hytale savaşçılarıyız. Oyunculara Hytale hakkında daha iyi bilgiler verebilmek ve Hytale oyun haberlerini paylaşmak için, Hytale.TC adlı siteyi açtık. Muhteşem kadromuz ile size daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer sende Hytale hakkında daha fazla bilgi öğrenmek istiyorsan forumumuzu ziyaret edebilir ve hemen bir Hytale Savaşçısı olabilirsin! Forumda güzel bir aile ortamı vardır. Forum topluluğu genel olarak Hytale oyuncularından ve sosyal hayata yönelik kitleden oluşuyor. Forumumuzda zaman zaman çekilişler yapıp hediyeler veriyoruz. Zaman zamanda farklı oyunlarda etkinlikler yapıp, kazanana forum hediyeleri veriyoruz. 

Forumu ziyaret edebilmek için üstüme tıkla!

Discord Sunucumuz

Birde forumdan apayrı bir Discord sohbetimiz var. İnsanlar ile daha çok içten içe konuşabilirsiniz. Discord'da, Discord'a özel bazı etkinlikler ve çekilişler yapıyoruz. Kazananlara farklı derecede oyunlar ve forumda özel üyelikler veriyoruz.

Üstüme tıkla ve sohbete başla!

Neden Hytale?

Neden Hytale?

Neden Hytale?

Burda konuyu biraz daha fazla açmak istiyorum. Yıllardır bulunan Minecraft ve Minecraft'a çok benzer fakat daha gelişmiş bir oyun. Hytale! Sizce Hytale tutulur mu? Hytale, Minecraft'ı geçebilirmi. Alttaki bulunan konulardan kararınızı verip, yorumlar kısmına Hytale mi? Yoksa Minecraft mı? Sorusunu cevaplayıp hangisinin daha iyi olduğuna karar verebilirsiniz!

Hytale'nin ne zaman çıkacağını merak ediyorsan, buraya tıkla.

Hytale'nin nasıl çıktığını merak ediyorsan, bana tıkla.

Hytale ile Minecraft'ı karşılaştırdığımız konuyu buraya tıklayarak bakabilirsin.

Hytale Client'inin nasıl olacağına merak ediyorsan, buraya tıkla.

Hytale'nin ne ile yazıldığını merak ediyorsan, buraya tıkla.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları