Hytale Oyunu İndir
Hytale İndir

Son günlerde hem dünya üzerinde hem de Türkiye'de yeni bir oyun hakkında sohbetler dönmektedir; geçtiğimiz haftalarda, Minecraft dünyasının en büyük sunucusu olan Hypixel Network'un yeni bir oyun üzerinde uğraştıklarını biz topluluğa duyurmuş bulunmaktadırlar ve ayrıca Hypixel Network şirketinde çalışan yetkililerin bir çoğu 2 yıl önce Hypixel Studios adı verilmiş olan yeni şirkete geçiş yaptıklarınıda öğrenmiş olduk. Sebebi ise Hypixel Studios şirketinin yeni "Hytale" adını vermiş olan gizli oyun üzerinde çalışıyor olmalarıdır.

Geçtiğimiz günlerde ise Hypixel Studios yani Hytale oyununu geliştiren şirket bu yeni oyunun fragmanını (Trailer'ını) kendi resmi youtube sosyal medya hesaplarında paylaşmış ve fragmanı yayınladıkları aynı gün ise oyununun yetkilileri Hytale'nin resmi Web Sitesini aktif etmiş bulunmaktadırlar.

Hytale Trailer/Fragman İzle > https://youtu.be/o77MzDQT1cg

Hytale Resmi Web Sitesi > https://hytale.com

Hytale'nin resmi Trailer'ı biz oyuncuları çok şaşırtmıştır, açıkçası kimse Hypixel Network sunucusundan böyle güzel ve gelişmiş bir oyun beklemiyordu. Hytale'nin fragmanına bakınca başta bazıları "Bu Minecraft 2 mi?" tarzı sorular sorabilirler. Minecraft oyunu Mojang şirketi tarafından yapılmış ve şu anda Mojang/Microsoft tarafından geliştirilmektedir, Hytale oyunu ise yeni kurulan "Hypixel Studios" şirketi tarafından yapılmıştır ve orjinal Minecraft oyunu ile herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. Kısacası, bu oyun Minecraft 2 değildir ve Minecraft oyunu her zaman güncellenmeye devam edecektir. Hytale'i Minecraft 2 olarak görebilmemizin sebebi büyük ihtimal "küp" bir oyun desteğine sahip olmasıdır. Bunun dışında, Hytale tanıtım fragmanında o güzel Hypixel Network sunucusunu görebiliriz, sonuçta bu oyunun fikri Hypixel Network tarafından düşünülmüştür ve görülen o ki kendi sunucularını eklemek istemiş ve eklemiş bulunmaktadırlar.

Peki, "Şu anda Hytale oyununu indirebilir miyiz?" diye soran okuyucularımız için kısa ve net bir açıklamamız mevcuttur: Maalesef hayır. Hypixel Studios bu yeni oyunu halen geliştirmeyi bitirmemiştir ve oyun tamamlanana kadar Beta veya tam sürümünün yayınlanması beklenmemektedir. Buda demek oluyor ki biz oyuncular bu oyunu oynayabilmemiz için birkaç ay daha beklememiz gerekecektir. Ancak, Hytale'nin resmi web sitesinde Beta Kaydı sistemi ilk günden aktif edilmiştir. Bu Beta kaydını yaptıranlar şu anda oyunu Beta olarak indiremezler ancak Hytale'nin resmi web sitesine gelen yeni güncelleme haberlerini bu Beta kaydı yaptıran üyelerin e-posta hesaplarına bildirim olarak gelecektir. 

Ayrıca Hytale oyunu'nun bazı resmi sosyal medya hesapları mevcuttur ve bu hesapların linklerini aşağıda sıralamış bulunuyoruz;

Hytale Resmi Twitter  > https://twitter.com/Hytale

Hytale Resmi Facebook > https://www.facebook.com/HytaleGame

Hytale Resmi Snapchat > https://snapchat.com/add/Hytale

Hytale Resmi Instagram >https://www.instagram.com/HytaleGame/

Hytale oyununun resmi Wiki, Subreddit, Discord ve forumu henüz yapım aşamasındadır ve çok yakında tüm oyunculara aktif hale gelecektir.

Hytale oyunu yayınlanır yayınlanmaz şu adresten indirebileceksiniz: https://indir.gamer.com.tr/role-play-oyunlari/433-hytale-indir.html

-Hytale Türkiye Ekibi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları