Hytale Ne Zaman Çıkacak
Hytale oyununun geniş yankı uyandıran duyuruluşunun üzerinden neredeyse 4 ay oldu. Bu süre içerisinde oyun kendisine oldukça büyük bir kitle toplamayı başardı. Bu kitlenin oyuna olan bağımlılığını ise oyunun çıkış tarihinden sonraki günler belirleyecek.

Hytale ekibinin kurucusu olan Hypixel Studios'u Minecraft oyuncuları çok yakından tanıyor. Bu tanınmışlığını ise Minecraft'a benzer bir oyun çıkararak kullanan Hypixel Studios oldukça stratejik bir yol izliyor. Hytale oyununun kurucu ortağı ise oyuncular tarafından oldukça yakından tanınan Riot Games. Hytale şu anda geniş bir kitle tarafından tanınmakta. Resmi Youtube hesaplarından yayımladıkları fragman anlık olarak 46 milyon izlenmeye sahip. Bu izlenmenin 360k gibi bir miktarı ise beğeni olarak gelmiş durumda. 

Fragmandan da görüldüğü üzere Minecraft'a oranla oldukça iddialı sistemler ve grafikler ile gelen Hytale blok oyunlarında yeni bir devrin başlangıcını yapabilecek kapasiteye sahip gibi duruyor.

Hytale Çıkış Tarihi Nedir?

Hytale ne zaman çıkıyor sorusu Hytale ekibine yöneltilen en popüler soruların arasında yer alıyor. Bu tarihi kesin olarak paylaşmamakla birlikte Hytale takipçilerine şöyle bir açıklama yapılıyor.

Oyunu ne zaman yayımlayacağımız hakkında tartışmalar halen devam ediyor. Oyun için ne kadar heyecanlı olduğunuzun farkındayız ama bunu en iyi zamanda yaptığımızdan emin olmamız gerek. Oyuncuların beklentisine tam anlamıyla cevap verebilmek için daha iyi bir ilk izlenim sunabilmek için uğraşıyoruz. Bu noktaların doğrultusunda yapımı olabildiğince hızlandırdık.

Hytale ekibi tarafından yapılan açıklama oldukça samimi duruyor. Hytale ekibi bu soruyu resmi sitelerinin (hytale.com) sıkça sorulan sorular sayfasında yukarıda yazdığı şekilde cevaplamış. Cevaba bakılırsa oyunun en doğru zamanda çıktığından emin olmak istediklerini belirttiklerini görüyoruz. En doğru zaman biz oyuncuların tahminince yaz aylarının başı. Okulların kapanması ile oyunun betasının yayımlanması beklenilen bir şey. Bu açıklama ise onu bir nebze destekler nitelikte. Fakat yaz aylarının başlarında çıkmaması ise yine olasılıklar arasında.

Hytale Tarafından Yayımlanmış Son Güncelleme (BONUS)

Yazımızın sonuna bonus olarak bunu eklemeyi uygun gördük. Hytale tarafından yayımlanan bu Tweet içerisinde oyun içerisinden yeni fotoğraflar paylaştıklarını duyurduklarını görüyoruz.  Bu şekilde mini duyurular yaparak Hytale takipçilerine oyunun tam olarak nasıl gözükeceğini gösterdiklerini görüyoruz. Gün geçtikçe yeni şeyler yapılıyor ve paylaşılıyor. 

Yeni güncellemelerden erkenden haberdar olmak için takipte kalabilirsiniz. Oyun yayımlandığı zaman aşağıdaki link içerisinden paylaşılacaktır.

Hytale Nasıl Yüklenir

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları