Hytale Nasıl Yüklenir
Hytale oyun Dünyasına Minecraft'a benzerliği ile iyi bir giriş yaptı. Oyun sadece tanıtımı sayesinde kendine bir çok oyuncuyu bağlamayı başardı ve bu sayı her geçen gün daha da artmakta.

Hytale İndirme

Hytale 13 Aralık 2018 tarihinde resmi siteleri (hytale.com) üzerinden duyuruldu. Duyurulmasını Youtube üzerinden yayımladıkları fragman videosu ile desteklediler. Bu fragman oyun severlerin ilgisini oldukça çekti. Fragman anlık olarak 46 milyon görüntülenme ile 370.000 beğeniye sahip. Ve bu sayılar her geçen gün artmakta. Oyunu oynamak için bir çok oyuncu sabırsızca bekleyişini sürdürüyor. Bizler ise bu oyunun tadını daha erkenden tatmak için beta sürümünü oynamak için başvurumuzu yaptık. Eğer nasıl betaya başvuracağınızı bilmiyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hytale Beta Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beta başvurularının alındığına dair gelen mailin anlatımı ise hemen aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Hytale Beta Onaylandı Maili

Fotoğraftan da görüldüğü üzere oyun Minecraft gibi bloklar üzerine kurulmuş. Bu blokların görünümü ise oldukça ilgi çekici. Tasarım konusunda ise yeni bir devrin temelini attıkları aşikar. Hytale çıkacağı günü henüz gizli tutsa bile Türk oyuncular için her türlü fedakarlığı yaparak tüm alt yapıyı hazırlamış bulunmaktayız.

Hytale İndir

Şimdi gelelim Hytale'i nasıl indirip kuracağımıza. Hytale'i kurmak için bilgisayarınızda Java'nın yüklü olması gerekiyor. Eğer Java yüklü değil ise yüklemenizi şiddetle tavsiye ederim. Java sayesinde oyununuz daha akıcı bir şekilde oynanabilir olacak. Oyunu indirmeden önce bilgisayarınızın oyunun sistem gereksinimlerini karşılar olduğunu kontrol etmenizde fayda var. Eğer oyunun sistem gereksinimlerine bakmak istiyorsanız hemen aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz.

Hytale Sistem Gereksinimleri

Hytale hakkında artık oldukça fazla bilgiye sahipsiniz. Eğer oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz forumumuz üzerinden yayımlanan konuları takip edebilirsiniz. Oyunu indirmek için aşağıdaki linke tıklayıp ilgili sayfayı takip edebilirsiniz.

Hytale İndirme Linki

Gelişmelerden anında haberdar olmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Hytale Türkiye

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları