Hytale Cape Olacak mı?
Hytale Cape Olacak mı? Sorusu için hazırladığımız yazıyı okuyabilirsiniz!

Hytale Cape Olacak mı?

          Hytale fragmanının yayınlanmasının üzerinden 5 ay geçti. Milyonlarca kişi oyunun çıkış zamanını bekliyor, Hytale yetkilileri oyunun çıkışı için doğru anı beklediklerini söyleseler de "Hytale ne zaman çıkacak" sorusu hiçbir zaman dilimizden düşmeyecek. Tabii bir sürü soru var sadece çıkış tarihi merak edilmiyor. Bu sorulara yavaş yavaş cevap veren yetkililer, oyunun içeriği ve özellikleriyle ilgili ufak bilgileri sosyal mecralardan bizlere aktarıyorlar. Bizlerde Hytale Türkiye olarak en güncel bilgileri sizlere aktarmaya çalışıyoruz. 

            Birçok sorunun cevabı geldi ancak "Hytale ne zaman çıkacak?" sorusunun yanı sıra "Hytale'de cape olacak mı?" sorusunun da cevabı gelmiş değil. Bir sürpriz mi yapmayı planlıyorlar yoksa cevap verilmeyecek kadar önemsiz mi görüyorlar orasını bilemeyiz ama bizim sizlere bir cevabımız var. 5 aydır bu oyunun sabırsızlıkla beklerken yüzlerce defa fragmanı izledik değil mi ? Tekrar tekrar izlediğimiz bu fragmanda bir yer takılıyor ki gözümüze, işte orada cevap yatıyor. Beyaz koç üzerinde alevli kılıcını sallayarak buz devine doğru ilerleyen savaşçıyı hatırladınız mı?  Hatırlamadıysanız eğer Hytale YouTube fragmanını 0:51'inci saniyesinden itibaren tekrar izlemenizi tavsiye ederim. 

          Savaşçımızda kahverengi bir cape görüyoruz. Bu cape ne kadar özelleştirilebilir ne kadar fiyata satılır nereden satın alınır hiçbir bilgimiz yok tabii. Hypixel Studios'un herhangi bir şirket ile iş ortaklığı bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda da bu şekilde devam ederse Cape'leri sadece Hypixel Studios'tan satın alabileceğiz. Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları